خانه / اخبار خارجی / OnePlus 3 می شود دیگر کوچک نان بادامی ۷٫۰ اندیشه بتا به روز رسانی

OnePlus 3 می شود دیگر کوچک نان بادامی ۷٫۰ اندیشه بتا به روز رسانی

[ad_1]

OnePlus به تازگی منتشر شد آن آخرین اندیشه نان بادامی ۷٫۰ بروز بتا برای OnePlus 3. این ۱۰ جمله به روز رسانی برای گوشی های هوشمند با آن OxygenOS مبتنی بر آندروید است و به نظر می رسد یکی از بسیار جزئی، با تنها یکی از ویژگی های جدید و همچنین برخی از رفع اشکال و بهینه سازی.

نان بادامی اندیشه در OnePlus 3 تاثیر گذار حتی در بتا

۳ هفته قبل

با توجه به تغییرات آخرین به روز رسانی بتا ویژگی محافظ اطلاعات به OnePlus 3 می افزاید: است. دو اشکال نیز ذکر شده است. زمانی که گوشی در حالت عمودی و دیگر رفع اشکال با تلفن بازگشت به تم پیش فرض آن پس از راه اندازی مجدد است یکی از آنها را در حل مشکل با موضوع ساعت روی صفحه نمایش قفل.

در نهایت، تغییرات است که بهینه سازی برای عملکرد کلی سیستم Wi-Fi عملکرد مصرف باتری گوشی اثر انگشت بازکردن سرعت و کیفیت تصاویر گسترده قرار داده شده اند ایالات. این ویژگی صاحبان OnePlus 3 راه به عکس صفحه طولانی تر، scrollable صفحه به جای تصویر منظم را می دهد.

OnePlus در حال حاضر طرح های آن را برای انتشار نهایی بروز رسانی نان بادامی اوتا OnePlus 3 و تازگی راه اندازی ۳T OnePlus با پایان سال اعلام می کرده. با این حال، با تنها چند روز از پایان سال ۲۰۱۶ شماست آن بیشتر احتمال دارد که این شرکت می تواند از دست داد.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *