خانه / اخبار خارجی / HMD جهانی شایعه به راه اندازی تلفن چهار تا مارک نوکیا در اواسط ۲۰۱۷

HMD جهانی شایعه به راه اندازی تلفن چهار تا مارک نوکیا در اواسط ۲۰۱۷

[ad_1]

یکی از گوشی های هوشمند پیش بینی ترین مراکز ۲۰۱۷ در وعده HMD جهانی برای دستگاه های با برند نوکیا عرضه کرد. امروز، گزارش های جدید و در عین حال تایید نشده ادعا می کند که این شرکت در واقع به عنوان بسیاری از راه اندازی چهار با نام نوکیا مدتی در محله های دوم و سوم ۲۰۱۷ گوشی های آندروید.

این آخرین گزارش می آید از DigiTimes ، با استفاده از منابع که نامش ذکر نشده. می گوید تلفن های جدید چهار اندازه صفحه نمایش است که محدوده از بین ۵ تا ۵٫۷ – اینچ, با وضوح در WQHD یا Full HD را داشته باشد. داستان اضافه نمایش از تعدادی از منابع مختلف مانند LG قرن تکنولوژی (CTC) و Innolux آمده است.

داستان همچنین ادعا می کند که HMD آن اولین گوشی نوکیا مارک در اواخر فوریه در کنگره جهانی موبایل نمایشگاه تجاری را نشان دهد. منبع خبر چینی بر اساس دیگری است که ادعا می کند اولین گوشی نوکیا دسام نامیده خواهد شد و خواهد آمد در دو مدل قلبی; با صفحه نمایش ۵٫۰ اینچ و ۲GB RAM، و دیگر با ۵٫۵ اینچ و ۳ گیگابایت حافظه.

مثل همیشه در صورت حتما به این گزارش های تأیید نشده با یک دانه نمک. ما مطمئن شوید که به شما اجازه می دانم اگر HMD جهانی باعث هیچ اطلاعیه های رسمی را با توجه به این شایعات است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *