خانه / اخبار خارجی / Emoji اندیشه – همه چیز شما باید بدانید

Emoji اندیشه – همه چیز شما باید بدانید

[ad_1]

Emoji به نظر می رسد جهان با شکلک های زبان سراسر شبکه اینتر به سرعت تبدیل شدن به مرگ گرفته اند. و دلیل خوب; این آیکون کوچک راه راحت و دوستانه برای ابراز احساسات را ارائه می دهند. حتی turds ناز زمانی که به عنوان emoji تصویر نگاه کنید!

اما آنچه در مورد ما کاربران آندروید و علاقه مندان? شما ممکن است به یاد که در حالی که emoji فقط لنگ مربع، و در برخی نشان داد که موارد همچنان به صورت. این است زیرا اولین سازنده بزرگ تلفن به اتخاذ این اپل، در تلاش برای جذب کاربران بیشتر از ژاپن (که در آن emoji اول محبوب شد) بود. فاصله زمانی این را منفجر شده و تبدیل به روند شگفت آور مردمی در حال حاضر، با بسیاری از گوشی های هوشمند کاربران اتخاذ هیروگلیف ناز است.

می خواهید به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه emoji به دست می آمد ما از طریق کل داستان در پست جداگانه ای است که شما می دید راست بالا رفته است. آنچه در اینجا مهم است که اندیشه در حال حاضر پشتیبانی از emoji (و است در حالی که، البته) اما تجربه خود را بسته به عوامل متعدد متفاوت خواهد بود. برنامه ما در اینجا این است که شما را از طریق راهنمای گسترده در تجربه emoji اندیشه. ما باید شروع کنم؟

پشتیبانی نه همیشه!

در حالی که اندیشه رسما emoji را پشتیبانی نمی کند، این آیکون زیبا دقیقا با هر دستگاه کار نمی کند. Emoji رسما وارد دنیای آندروید با نسخه ۴٫۱ ژله لوبیا، ولی برای کسانی که نسخه های سیاه و سفید از نمادهای رنگی بودند. این بود تا زمانی که اندیشه ۴٫۴ KitKat که گوگل تصمیم به ادغام emoji رنگی به خود سیستم عامل نیست. سپس اندیشه ۷٫۰ است که سازگاری با یونیکد ۹ emoji آمد.

يعنی تجربه خود را دستگاه و نرم افزار نسخه شما هستند touting متفاوت خواهد شد. اکثریت قریب به اتفاق مردم جایی بالاتر از اندیشه ۴٫۱، هر چند هستند شایان ذکر است. با توجه به Statista، تنها در حدود ۲ درصد از صاحبان اندیشه هر چیزی در زیر ۴٫۱ اندیشه تا سپتامبر سال ۲۰۱۶ با استفاده از. این بدان معنی است که بسیاری از شما emoji حداقل تا حدودی می توانید لذت ببرید.

شما…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *