خانه / اخبار خارجی / ۵ از برنامه های آندروید شما از دست این هفته! – آندروید نرم افزار بارگیری در این هفته از

۵ از برنامه های آندروید شما از دست این هفته! – آندروید نرم افزار بارگیری در این هفته از


invi sms Android Apps Weekly Invi اس ام اس و مسنجر

[Price: Free]
Invi اس ام اس & مسنجر برنامه اس ام اس و MMS است که همچنین دو برابر به عنوان یک برنامه پیام رسانی مستقل است. شما با انواع امکانات از جمله ژنراتور مم ساخته شده است, emoji, برچسب, گروه چت، صدا به متن، و بیشتر استقبال. از آنجا که این پشتیبانی از اس ام اس، نمی خواهد نیاز به دعوت دوستان خود برای استفاده از این سرویس. همچنین شامل ویژگی های جدید به نام Awesome نوار می دهد که شما تمام انواع چیزهای در لمس یک دکمه.
طراحی بسیار مناسب و معقول است که ویژگی های مواد طراحی و برنامه با این نسخهها کار خیلی خوب سنگ. این برنامه ساده، تمیز است که آسان برای استفاده و یک تن از عملکرد است. شما آن رایگان با خرید در app هیچ حال حاضر می توانید انتخاب کنید. آن ضربه را و نشان دادن حمایت خود را برای بارگیری نرم افزار های آندروید!

دانلود در حال حاضر در بازی گوگل!


خوش آمدید به نسخه ۱۷۱ بارگیری نرم افزار های آندروید! خبرها از هفته گذشته اینجا هستند:

  • A دور از هک توییتر خود دور ساخته شده جاری. گروه هکر کلاه سفید OurMine مسئولیت کرد. اهداف خود شامل حساب رسمی ایالات متحده برای Netflix و کمیک مارول همراه با حساب تایید شده تونی استارک و کاپیتان امریکا. این گروه همچنین با موفقیت مدیر عامل توییتر جک دورسی و Sundar Pichai اوایل امسال هک است. همه چیز به حالت عادی است، اما جالب بود هفته.
  • جدید YouTube نشان کردن نام Devs وجود دارد. قضیه نشان می دهد این است که به درخشش نور را در چگونه بازی های ویدئویی ساخته شده است. در بالای آن، برخی از بینش های بسیار خوب در چیزهایی مانند چگونه این صنعت در طول سال تغییر کرده است وجود دارد. همچنین درباره چرا فنلاند نقطه خوبی برای توسعه بازی است صحبت می کند. این سرگرم کننده کمی نشان می دهد و قطعا ارزش یک ساعت مچی اگر شما این نوع stuff.
  • آمازون این هفته اعلام کرد که آن نظر دارد شروع به هند به مصرف بیشتر جدی. در طی مصاحبه ای این هفته اجرایی اظهار داشت که آمازون آماده برای سرمایه گذاری های لازم برای انجام درست آن بود. این می آید فقط یک هفته پس از آمازون سرویس نخست خود را در هند راه اندازی شد. شرکت دریافت خواهید کرد برخی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *