خانه / اخبار خارجی / ۱۵ بهترین واژهنامه اندیشه منتشر شد در سال ۲۰۱۶

۱۵ بهترین واژهنامه اندیشه منتشر شد در سال ۲۰۱۶

[ad_1]

این سال خوب برای برنامه بوده است. بسیاری از بازی های که ما در سال های قبل تغییر منتشر نمی بینیم. با این حال، ما بسیاری از ژانرهای برنامه گسترش و رشد به مردم گزینه بیشتر از همیشه قبل از دیده. ما همچنین بسیاری از واژهنامه است که مفاهیم جدید طول می کشد و آنها را آسان تر برای افراد دیگر دیدم. این شده است بسیاری از سرگرم کننده برای app devs امسال بیایید نگاه بهترین اندیشه برنامه ها در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.


adobe photoshop fix best new android apps رفع فتوشاپ ادوبی فتوشاپ طرح و Comp CC

[Price: Free (may require Adobe CC subscription)]
ادوبی منتشر شد تعداد انگشت شماری از برنامه های آندروید این سال. به جای قرار دادن آنها به صورت جداگانه در لیست، ما قصد داریم در گروه آنها همه با هم. منتشر شده در بزرگترین شامل رفع ادوبی فتوشاپ، فتوشاپ طرح و ادوبی Comp سی سی. اولین عکس app که به شما می دهد برخی از ابزارهای بسیار مناسب و معقول و کنترل برای تعمیر عکس های خود را در حال ویرایش است. فتوشاپ طرح برنامه نقاشی با چند ویژگی های طرفدار سطح است. در نهایت، Comp CC اجازه می دهد تا شما را به ایجاد طرح های که سپس می تواند به دیگر برنامه های ادوبی منتقل. اگر چه شما ممکن است نیاز به اشتراک آزمایشی خلاق استفاده از ویژگی های کامل خود همه خیلی خوب کار می کنند.
دانلود Adobe Comp CC در اینجا!
و دانلود طرح فتوشاپ ادوبی در اینجا!

حالا فتوشاپ Fix در تاریخ بازی گوگل دانلود!


brave browser best new android apps شجاع مرورگر

[Price: Free]
شجاع مرورگر تاریخ جالب است. اواخر سال گذشته محبوب حباب لینک مرورگر به عنوان مرورگر شجاع rebranded بود. در اواخر سال ۲۰۱۶، برنامه دوباره rebranded به عنوان لینک حباب بود و شجاع مرورگر انتشار تازه دیدم. بنابراین رابط آشنا برای بسیاری از افراد باید این مرورگر از کروم مبتنی بر است. همچنین با آگهی داخلی بلوک همراه با ایمنی بیشتر و ویژگی های حفظ حریم خصوصی می آید. مرورگر جامد کلی و احتمالا یکی از بهترین است که می آید با بلوک آگهی ساخته شده است.

دانلود در حال حاضر در بازی گوگل!

brave browser best new android apps

chromer best new android apps Chromer

[Price: Free / $4.54]
یکی از اطلاعیه ها بزرگ در ورودی/خروجی گوگل کروم زبانه سفارشی بود. آن است اساسا یک نمونه از گوگل کروم به عنوان مرورگر در برنامه باز می شود. Chromer است یک برنامه است که اساسا هر…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *