خانه / اخبار خارجی / ۱۵ بهترین بازی آندروید منتشر شد در سال ۲۰۱۶

۱۵ بهترین بازی آندروید منتشر شد در سال ۲۰۱۶

[ad_1]

آن را یک سال شگفت انگیز برای بازی های موبایل بوده است. بازدید گسترده مانند گوگل رفتن لرزش پایه و اساس بازی دیدیم. حالا که بازی های موبایل می تواند تاثیر فرهنگی ما اثبات را دیده ام. پشت صحنه، دیدیم تعداد زیادی از بزرگ پرداخت، رایگان و بازی freemium از همیشه قبل از. یک تن از منابع بزرگ وجود دارد، اما ما نیاز به محدود کردن بهترین. بهترین بازی های آندروید منتشر شد در سال ۲۰۱۶ اینجا هستید!


auralux constellations best new android games Auralux: صور فلکی

[Price: Free / $9.99]
Auralux: صور فلکی است بازی پازل جوی است که در فضا می گیرد. ویژگی های آن مکانیک کندتر است که تمرکز بیشتر در مورد دلسرد کننده ای به جای سریع ء عمل. وظیفه شما به سیاره شما می شود بزرگتر از بازیکنان دیگر رشد خواهد بود. ویژگی های بازی ۱۵۰ سطوح، پشتیبانی کامل از تلویزیون اندیشه، حالت های مختلف و نقشه ها، پشتیبانی آنلاین چند نفره، و بیشتر. در $۹٫۹۹ که کمی گران است، اما شما می توانید بازی به صورت رایگان و بازی آن را قبل از تصمیم به رها کردن پول.

دانلود در حال حاضر در بازی گوگل!


Asphalt Xtreme best android games Xtreme

[Price: Free with in-app purchases]
آسفالت آسفالت Xtreme بازی آخرین مسابقه از بازی موبایل است. بر خلاف عنوان قبلی در سری, Xtreme ویژگی های offroad وسایل نقلیه همراه با آهنگ های offroad. هر چند ما انتظار داریم که این تعداد به رشد و در حال حاضر، بازی وسایل نقلیه ۳۵ است. مثل بازی های دیگر در این سری، شما باید دسترسی به حالت چند نفره آنلاین. خوب به دنبال بازی با مکانیک ساده است که همچنین به عنوان مصرف زمان زیادی برای مسابقه طرفدار است. بازی freemium است که بدترین قسمت در مورد آن است، اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است.

دانلود در حال حاضر در بازی گوگل!


clash royale best android games برخورد رویال

[Price: Free with in-app purchases]
برخورد رویال انتشار Supercell بزرگ این سال است. خوشبختانه، آنها در واقع کار خیلی خوب بود. رویال برخورد مبتنی بر کارت بازی PvP است که در آن شما را در برابر بازیکن دیگر دوئل. بسیار شبیه بازی های Supercell دیگر وجود دارد سیستم رتبه بندی که در آن شما با بازیکنان دیگر ضرب و شتم بهبود. می توانید همچنین فرم قبیله، اشتراک گذاری کارت و کسب پاداش های مختلف برای بازی. شدت محبوب است که به معنی شما می…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *