خانه / اخبار خارجی / کشور زیبای تایلند

کشور زیبای تایلند

تایلند از جمله کشور های مورد علاقه توریستان و گردشگران می باشد.  این کشور به دلیل داشتن جاذبه های فراوان همیشه یکی از مناطق محبوب برای توریستان بوده است.  تایلند یکی از کشور های آسیایی می باشد که به دلیل داشتن جادبه های فراوان،  صنعت گردشگری آن در این چند ساله رشد فراوانی کرده است و امروزه به یکی از قطب های مهم گردشگری در جهان تبدیل شده است.  از این کشور سالانه میلیون ها توریست بازدید می کند و آن هم تنها به دلیل جاذبه های آن  نیست.

تور تایلند نوروز 96
این منطقه زیستگاه بسیاری از جانوران و حیوانات نادری می باشد که تنها در این نقطه از جهان وجود دارند و در جای دیگری نمی توانید نظیر آن را ببینید.  اگر تا به حال به این کشور سفر نکرده اید و برای سفر های نوروز امسال خود برنامه ای ندارید ما به شما تور تایلند نوروز ۹۶ را پیشنهاد می کنیم.  این کشور برای تمام افراد جاذبه و سرگرمی دارد.  شما می توانید از حیات وحش این منطقه نیز دیدن کنید .

تور تایلند
تایلند از جمله کشور های قدیمی جهان می باشد، به همین دلیل دارای آثار تاریخی زیادی می باشد.  معابد تایلند که از جمله معروف ترین و بزرگترین معابد جهان هستند را نیز می توانید در این سفر مشاهده کنید.  از جمله معبد های معروف تایلند را می توان به چیانگ رای،  چیانگ مای و آیوثایا اشاره کرد . تور تایلند نوروز ۹۶ فرصتی بی نظیر است تا از این کشور زیبا و دوست داشتنی دیدن کنید.  بیشتر افراد بر این عقیده هستند که این کشور مناسب سفر های خانوادگی نمی باشد ولی ما چنین نظری را ندارین چرا که این کشور برای هر فردی می تواند هیجان انگیز باشد و این به شخص بستگی دارد که کدام یکی از جاذبه های این شهر را برای خود هدف قرار داده باشد. این معبد ها به لحاظ زگطراحی معماری یکی از شاهکار های جهان می اشد و در نوع خود شگفت انگیز می باشد.  شما می توانید سبک های مختلف از معماری های جهان را در این معبد ها مشاهده کتید.  لازم به ذکر است که این معابد برای مردم تایلند مقدس می باشد و شما باسد در این مکان ها احترام آنان را حفظ کنید و مطابق با قوانینی که دارند عمل کنید.

تور نوروزی تایلند
شهر کانچانبوری تایلند که یکی از شهر های زیبا و معروف جهان می باشد نیز در این کشور قرار گرفته است.  بی شک تا به حال اسم این شهر زیبا را شنیده اید ،  کارگردان ها برای بسیاری از فیلم های خود این شهر را به عنوان صحنه اصلی فیلم انتخاب می کنند چرا که تمام نقاط اطراف آن برای بیننده ها شگفتی ساز می باشد.  این شهر بی شک یکی از زیباترین شهر های جهان می باشد.  اگر کسی بخواهد زیبایی را به عینه درک کند باید از این شهر دیدن نماید در این منطقه چشم انداز های زیبا و بسیار دیدنی وجود دارد که هر کدام موجب شگفتی و حیرت افراد می شود.

گردشگری در تایلند
یکی مواردی که باید در هنگام ثبت نام توجه داشته باشید قیمت تور تایلند نوروز ۹۶ می باشد،  چرا که در این فصل به دلیل افزایش تور ها و تمرکز تور ها بر این نواحی معمولا شما می توانید تور تایلند نوروز ۹۶ ارزان قیمت پیدا کنید و این بستگی به شما دارد که چه مقدار می خواهید هزینه کنید چرا که بیشتر این قیمت ها با خدماتی که در هنگام سفر ارائه می شود ارتباط مستقیم دارد و این بدیهی است که هز چه قیمت تور تایلند نوروز ۹۶ بالاتر باشد به شما امکانات بیشتری داده می شودولی با این حال شما می توانید بهترین تور را برای خود انتخاب کنید که علاوه بر قیمت پایین،  امکانات خوب و قابل قبولی را نیز داشته باشد.

مناطق گردشگری در تایلند
تایلند از جمله کشور هایی است که دارای جزایر زیاد و متنوعی می باشد و یکی از کار های شما در این تور بازدید از این جزایر می باشد شاید نتوانید از تمام جزایر دیدن کنید چرا که این جزایر واقعا زیاد می باشند و ممکن است بازید از همه آن ها چند ماه وقت بخواهد ولی حداقل باید به جزایر معروف آن سر بزنید .  تور تایلند نوروز ۹۶ می تواند یکی از خاطره انگیز ترین تور ها در زندگی شما باشد .امیدواریم که بهترین ها را در این تور تجربه کنید و زیباترین وقایع و اتفاقات را برای خود ثبت کنید. این جزایر دارای سرگرمی های متنوع و زیادی هستند که می توانند باعث شوند شما اوقات شادی را در این سرزمین سپری کنید. شما در این جزایر می توانید انواع ورزش های آبی و تفریحی را تجربه کنید.  هر کدام از این جزیره ها برای خود عالمی دارند و اگر بخواهیم تک تک آن ها را تماشا کنیم شاید چند ماهی زمان ببرد.  حداقل کاری که می توانیم در این تور ها انجام دهیم این است از جزایر معروف این کشور دیدن کتیم.  در این جزیره امکانات رفاهی و خدمات آسایشی نظیر رستوران ،  هتل و…  موجود می باشد و نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

زیبایی های تایلند
یکی از مناطق دیدنی و مشهور این کشور که باید در بازدیدتان حتما از آن دیدن کنید پارک ملی خا او سوک می باشد.  این پارک از همه نظر دارای شگفتی می باشد.  شما می توانید چشم انداز های زیبایی را در این مکان مشاهد کنید.  علاوه بر آن گونه های نادری از حیوانات نیز در این پارک زندگی می کنند که فقط در این نقطه از جهان پرورش داده می شوند و در جای دیگری وجود ندارند.  بیشتر این حیوانات گونه های در حال انقراض می باشند که با نگه داری و پرورش آنان از انقراض این حیوانات در حال جلوگیری می باشد. تور تایلند نوروز ۹۶ فرصتی بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد تا از این کشور زیبا و منحصر به فرد دیدن کنید.
از جمله شهر های کشور این کشور که از لحاظ گردشگری برای این کشور حایز اهمیت می باشند پاتایا و پوکت می باشد.  این مناطق از قطب های توریستی جهان می باشند و همه ساله افراد زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.  این مکان از جمله مناطق مورد پسند و محبوب برای توریستان می باشد. این مناطق از لحاظ تفریحی و سرگرمی حایز اهمیت می باشند .  برای همه افراد و قشر های مختلف سرگرمی های متنوعی در این شهر ها وجو دارد و شما می توانید لحظات شاد و فانی را در این مناطق سپری کنید. در میان ایرانیان این مناطق بسیار محبوب می باشد و بیشتر تور های تایلند به مقصد این شهر ها برگزار می شود.  تور تایلند می تواند برای تمام افراد جالب باشد  و سرگرمی های زیادی را برای آنان ایجاد نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *