خانه / اخبار خارجی / محصولات محصولات مراقبت از پوست تجربی هوشمند سامسونگ در CES یدلایمخیرات ۲۰۱۷

محصولات محصولات مراقبت از پوست تجربی هوشمند سامسونگ در CES یدلایمخیرات ۲۰۱۷

[ad_1]

سامسونگ خاموش تعداد دستگاه های الکترونیکی تجربی بعدی در ۲۰۱۷ نمایش مصرف کنندگان الکترونیک در لاس وگاس خواهد شد نشان داده می شود. یکی از آنها است به نام Lumini، پوست مراقبت دستگاه اسکنر که لینک با گوشی حدود

این شرکت می گوید که Lumini می تواند تصویر چهره فرد را ، که سپس پوست با خود برنامه تجزیه و تحلیل. این اطلاعات به برنامه گوشی های هوشمند است که صاحب هر گونه مشکلات پوستی و چگونه به حل آنها اطلاع رسانی می تواند ارسال می شود. نرم افزار حتی می توانید چت مردم از راه دور با یک متخصص پوست یا متخصص مراقبت از پوست برای راه های بیشتری برای رفع هر گونه مشکلات همراه با پیشنهادات بر روی محصولات مراقبت از پوست و یا نکات آرایش اجازه دهید.

Lumini است بخش بخش ج-آزمایشگاه سامسونگ است که در سال ۲۰۱۲ با هدف پرورش ایده های نوآورانه تکنولوژی بیشتر شکل گرفت. گذشته از Lumini، این شرکت همچنین دو پروژه C-آزمایشگاه بیشتر در CES یدلایمخیرات ۲۰۱۷ نشان می دهد. یک برچسب +، دکمه گریزان و دوستدار متصل است که می تواند اتصال به اسباب بازی یا برنامه گوشی های هوشمند می نامند. دکمه پرتاب ویژگی های مختلف در داخل اسباب بازی و یا نرم افزار بسته به چگونگی آن فشرده و استفاده می شود.

ج-آزمایشگاه پروژه هنوز یکی دیگر از محصولات مراقبت از پوست، پوست ها است. یک قسمت از محصول پچ microneedle طراحی شده به پوست برای ارائه مواد موثر و افزایش جذب است. بخش دیگر دستگاه های قابل حمل برای هیدراتاسیون قرمزی و ملانین پوست را در حالی که چراغ را برای مراقبت از پوست فرد با استفاده از اندازه گیری ایجاد شده است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *