خانه / اخبار خارجی / فقدان جایگزین به Qualcomm صدمه زدن به اکوسیستم

فقدان جایگزین به Qualcomm صدمه زدن به اکوسیستم

[ad_1]

علاقه مندان گوشی های هوشمند هستند احتمالا مشتاقانه منتظر ورود گل سرسبد Qualcomm گل میمون ۸۳۵ SoC، که در آغاز ژانویه پرده برداری شد. با این حال، وحی اخیر نشان می دهد که مصرف کنندگان در انتظار غیر منتظره می تواند برای و بعید است برای دیدن تولید کننده جایگزین برای پر کردن جای خالی با توجه به شرایط فعلی بازار گام می کنیم.

گزارش ادعا که ال جی G6 با آخرین گل میمون ۸۳۵ گل سرسبد SoC کشتی نمی مانند بد شانس ال جی و ضربه ای به مصرف کنندگان به دنبال به صرف پول نقد خود را در آخرین فن آوری تلفن همراه به دنبال است. اگر درست باشد، این همچنین به تاثیر در فروش، به عنوان نگه دارید مصرف کنندگان برای فناوری بهتر در فقط چند ماه زمان منتشر شده است. نه تنها ال جی رو به این چشم انداز در هر چند، HTC، سونی، و تمام سازندگان دیگر که به طور معمول اطلاعیه ها در اوایل سال نگاه به وضعیت که در آن آنها همان پردازنده به عنوان سال گذشته برای مدل های اولیه ۲۰۱۷ استفاده می کنند را روبرو است. در سمت تلنگر اخبار اخیر گوشی های گل میمون ۸۲۱ مانند فوق العاده تو HTC خرید جذاب تر از اطلاعیه ها آینده را.

از لحاظ تاریخی تولید کنندگان سال با بسته بندی جدید تکنولوژی پردازش شدند flagships شروع کرده اند. متاسفانه هر پردازنده های رقیب را به عنوان یک جایگزین مستقیم به ۸۳۵ وجود ندارد.

این سناریوی بی سابقه در تاریخ اندیشه مدرن است. چند سال گذشته تولید کنندگان را دیده اند و پا زدن شروع سال با شاخص انتشار بسته بندی جدید تکنولوژی پردازش. متاسفانه برای oem ها این هر پردازنده های رقیب را به عنوان یک جایگزین مستقیم به تاخیر ۸۳۵ گل میمون وجود ندارد. انتخاب و سپس یا به راه اندازی با تکنولوژی قدیمی تر و یا محصول خود را به تاخیر بیاندازد تا ۸۳۵ آماده است. در حالی که بسیاری از تمرکز بر عملکرد رکود، همان تراشه نیز با استفاده از ابزاری که گوشی توسط همان مجموعه های ویژه و دوربین بسیار محدود ویدئو واقعیت مجازی و قابلیت های دیگر در هر کدام در حال حرکت نیست.

سامسونگ Exynos و Kirin HiSilicon را…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *