خانه / اخبار خارجی / زیبایی های استانبول

زیبایی های استانبول

استانبول یکی از شهر های دیدنی کشور ترکیه می باشد.  این شهر به دلیل داشتن جاذبه های فراوان،  یکی از قطب های گردشگری کشور ترکیه می باشد.  همه ساله افراد زیادی از این شهر دیدنی بازدید می کنند.  استانبول بزرگترین شهر ترکیه می اشد.  اگر چه پایتخت ترکیه نمی باشد ولی به نحوی می توان گفت که استانبول پایتخت فرهنگی و سیاسی کشور ترکیه می باشد.  این شهر یکی از شهر های قدیمی جهان می باشد که درون خود آثار زیادی را محفوظ نگه داشته است.  شما باید در نظر داشته باشید که می توانید در تور استانبول از جاذبه های این شهر دیدن کنید و بیشتر با این جاذبه ها آشنا شوید. استانبول یکی از شهر های خوش آب و هوای ترکیه می باشد که اقلیم مدیترانه ای دارد.  یکی از زمان هایی که می توانید از این مکان دیدن کنید ایام تعطیلات نوروز می باشد که این شهر از هوای بسیار عالی برخوردار است.  اگر تا کنون از این شهر دیدن نکرده اید، دیگر موقع آن رسیده است که در تور استانبول نوروز ۹۶ شرکت کنید و ایام عید سال جدید را در این کشور سپری کنید.  بی شک این تور برای شما خاطره های جالبی را رقم می زند.

تور نوروز استانبول
این شهر دارای قلعه های تاریخی زیادی می باشد و می توان از روی آن ها فرهنگ و تاریخ این کشور را نتیجه گرفت باید ذکر شود که تا حدودی خودمان با این شهر در تاریخ مشترک هستیم چرا که این شهر قبلا جزیی از ایران بوده است و بعد ها از کشورمان جدا شده است. تور استانبول نوروز ۹۶ فرصتی ویژه و بی نظیری است که از این شهر رویایی دیدن کنید.  این شهر دارای مکان های سرگرمی و تفریحی زیادی می باشد که از جمله مناطقی می باشد که می توانید به همراه خانواده از آن دیدن کنید و اوقات خوبی را در این سفر در کنار هم تجربه کنید. اگر در سایت ها گشته باشید می بینید که قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ در شرکت های مختلف با هم تفاوت دارد و این از این موضوع نشیت می گیرد که این شرکت ها از نظر ارائه امکانان رفاهی با هم متفاوت می باشند و شما باید توری را انتخاب کنید که بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهند.  یکی از کار هایی که شما می توانید در این شهر انجام دهید ورزش های آبی شد چرا که این شهر دارای بندر های زیادی شد و مکان خوبی برای این کار ها می باشد.  ماهیگری نیز را می توانید در این مکان تجربه کنید.  غروب های این منطقه واقعا دیدنی می شوند و یکی از زیباترین چشم انداز های جهان را پدید می آورند.

نوروز در استانبول
یکی از جاذبه های معروف این شهر کاغ چراغان می باشد.  این کاغ دارای زیبایی های خاصی می شد که چشم ها را به سمت خود مجذوب می کند.  شاید باور نکنید که این کاخ یکی از با ارزش ترین گنجینه های این شهر می باشد که ارزش تاریخی برای آن دارد و بهداین شخر ابهت و افتخار بخشیده است. شما باید در تور استانبول نوروز ۹۶ حتما از آن دیدن کنید چرا که ممکن است بعدا حسرت آن را بخورید.
استانبول یکی از شهر های شاد و دلنشین جهان می باشد.  مردمان این شهر بسیار خونگرم و مهربان می باشند و سریعا با انسان دوست می شوند.  اگر تا کنون به این شهر سفر نکرده اید،  دست روی دست نگذارید و همین الان در تور استانبول نوروز ۹۶ ثبت نام کنید تا ایام عید نوروز که یکی از بهترین زمان های سال می باشد را در این شهر سپری کرده باشید. شما در این تور می توانید خاطرات خوب و قشنگی را برای خود رقم بزنید.  حواستان باشد که بهترین تور استانبول نوروز ۹۶ را انتخاب کنید و قبل از ثبت نام کمی در این باره تحقیق کنید.  امیدواریم بهترین وقایع و اتفاقات را در این تور تجربه کنید و خاطرات خوب و قشنگی را برای خود از این شهر  بسازید.

جاذبه های گردشگری استانبول
یکی از مناطق دیدنی شهر استانبول برج گالاتا می باشد.  این برج دارای زیبایی های زیادی می باشد که نباید دیدن آن را در تور استانبول از دست بدهید.  باید ذکر شود مه استانبول یکی از شهر های تاریخی ترکیه می باشد که درون آن برج های زیادی ساخته شده است    از جمله برج های معروف این شهر می توان به به برج دختر، مسجد سلطان احمد  و مسجد رستم پاشا اشاره کرد.  هر کدام از بنا های ذکر شده از بهترین بنا های زمان خود بوده اند و باید توجه داشت که در هر کدام از آن ها سبک های مختلف معماری استفاده شده است.  بیشترین سبکی که در آن ها استفاده شده است سبک معماری ایرانی اسلامی میباشد اما در بعضی از عمارت ها از سبک عثمانی نیز بهره گرفته شده است.

تور های نوروزی استانبول
در این شهر پارک زیبایی وجود دارد که به پارک مینیاتور مشهور شده است.  در این پارک از بیشتر آثار برجسته و مشهور جهان ماکت هایی ساخته شده است و در معرض دید عموم قرار گرفته است .  از جمله این ماکت ها می توان به برج های آزادی،  برجی ایفل و…  اشاره کرد. شما می توانید در تور استانبول از این پارک زیبا دیدن کنید و درک درستی از آثار برجسته جهان پیدا کنید.  شما می توانید در کنار این ماکت ها عکس بگیرید چرا که به سختی می توان تشخیص داد که این ها ماکت می باشند و واقعی نیستند.
این شهر یکی از شهر های ساحلی ترکیه می باشد.  به واسطه همین ساحلی بودن،  این متطقه دارای جاذبه های گردگشری ممتازی شده است.  هر کسی که به این سواحل می آید بی شک می تواند اوقات مفرحی را برای خود رقم بزند.  این مکان مختص به سن خاصی نمی باشد و هر کسی متناسب با شرایطی که دارد می تواند برای خود مشغولی در این جا درست کند و به تفریح و سرگرمی بپردازد.  در این مکان هتل ها و رستوران های مجهزی وجود دارد که از شما گردشگران و توریستان پذیرایی می کنند. تور استانبول می تواند یکی از خاطره انگیز ترین تور ها در زندگی هر شخصی باشد. از این رو باید از لحظه لحظه آن نهایت استفاده را کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *