خانه / نرم افزار اندروید / دانلود نرم افزار اندروید : Personal Vault PRO v3.1.2

دانلود نرم افزار اندروید : Personal Vault PRO v3.1.2

[ad_1]

حساب‌های کاربری، کلمات عبور و اطلاعات فراوانی مانند ایمیل‌ها، حساب بانکی، اطلاعات بیمه، کارت‌های اعتباری، گذرواژه سایت‌ها، قبض‌ها، آدرس‌ها، شغل‌ها و اطلاعات دیگر در خانه یا محل کار خود دارید؟

اغلب از به خاطر آوردن اطلاعاتی که به صورت نمایی رو به افزایش است باز می‌مانید؟ آیا هنوز هم از برنامه مخاطبین و یادداشت برای مدیریت اطلاعات و حساب‌ها استفاده می‌کنید و یا کلمه عبور خود را بر روی یک کاغذ می‌نویسید؟

خوب شما تنها نیستید!

برنامه مدیریت کلمه عبور Personal Vault PRO یک برنامه ساده و شهودی است که کلمات عبور شما را مدیریت کرده و همه اطلاعت شخصی را در یک مکان قرار می‌دهد تا زمانی که نیاز داشتید به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

امنیت اولین اولویت این برنامه است، همه اطلاعات بر اساس الگوریتم رمزگذاری AES ایمن می‌شوند و قابلیت پشتیبان‌گیری و بازیابی وجود دارد تا به راحتی اطلاعات خود را میان دستگاه‌های گوناگون انتقال دهید.

[ad_2]

تاپ سه ارائه دهنده جدیدترین و بروزترین نرم افزارهای اندروید , بازی اندروید و انواع فایل ها مربوط به گوشیهای اندرویدی . شما مخاطب گرامی می توانید برای دانلود نرم افزار اندروید و دانلود بازی اندورید روزانه به سایت تاپسه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *