خانه / اخبار خارجی / تبدیل به عکاسی حرفه ای با حالت دستی دوربین خود را

تبدیل به عکاسی حرفه ای با حالت دستی دوربین خود را

[ad_1]

تسلط بر دوربین های گوشی های هوشمند با بهتر و بهتر از دوربین های هر سال حال حمل و نقل و مجموعهای از برنامه های موجود برای کمک به شما بهترین snaps به گرفتن بیش از حد وجود دارد: از درگاه حق از طریق نرم افزار دوربین با کنترل دستی ساخته شده است. حتی اگر گوشی شما با حالت دستی ساخته شده کشتی نیست، بسیاری از برنامه ها در بازار است که حتی می تواند بهتر به دنبال تصاویر گوشی های قدیمی تر به آورد وجود دارد.

برای uninitiated, را می توان تعداد مطلق از تنظیمات در ابتدا، پس این راهنمای قریب به اتفاق قربانیان کمک خواهد کرد که تنظیمات شایع ترین و چگونه شما باید استفاده از آنها را توضیح دهد.

ایزو

ما شروع با یکی از, اگر نه تنظیمات بیشتر، مهم است که شما در هر برنامه دوربین پیشرفته – ISO خواهید یافت. اساسا این حسگر تصویر حساسیت به نور, ساخت آن را یک ابزار بسیار قدرتمند تنظیم. کاهش تعداد کمتر حساس سنسور به نور است. به همین ترتیب، افزایش ISO, و در نتیجه حساسیت، می تواند کمک به ضبط تصاویر روشن تر در محیط های تاریک اما این هزینه اضافی سر و صدا می آید.

حساسیت سنسور پایین نگه داشتن کلید پاک دنبال عکس گرفتن است اما این همیشه عملی است و یا امکان پذیر نیست.

مهم است بدانید که ISO دوربین شما نیز به چگونه به سرعت لازم برای جذب نور و یا تصویر گره خورده است. نور اضافی طول می کشد زمان بیشتری برای جذب، بنابراین ISO پایین همچنین به معنای یک مدت طولانی مورد نیاز بین باز و بسته شدن شاتر برای گرفتن مقدار مورد نیاز از نور. با این حال، ترک شاتر باز برای دوره های طولانی تر از زمان افزایش خطر تاری. اگر شما در حال تلاش برای گرفتن صحنه حرکت سریع ISO بالاتر می تواند کمک به جلوگیری از تاری حرکت هزینه برخی از کیفیت. در حالی که تیراندازی تصاویر ثابت با استفاده از ISO پایین ممکن است به دنبال تصاویر با کیفیت بالاتر تولید کند. تنها آغاز خواهد شد اگر شما قادر به جذب نور کافی نیست یا عمل شات در حال بدست گرفتن، و حتی سپس آن استفاده sparingly سر و صدا را کم افزایش ISO.

مثال زیر نشان می دهد که نه افراطی مورد همین تصویر گرفته شده…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *