خانه / اخبار خارجی / بهترین اندیشه ۲۰۱۶–بهترین گوشی های هوشمند چیست؟

بهترین اندیشه ۲۰۱۶–بهترین گوشی های هوشمند چیست؟

[ad_1]

بهترین تلفن چیست؟ یکی که همه بیت است؟ بهترین بهترین است که می توانید پول خرید؟

اگر شما طرفدار فناوری این است که احتمالا سوالات است که شما اغلب خواسته است. ما می دانیم. از آنجا که ما اغلب برای مشاوره در چه گوشی بهترین خرید پرسید: حال، ما فکر ما کمک به پاسخ به این سوال برای شما با مقایسه گوشی های نهایی.

خوش آمدید به نسخه دوم سالانه از بهترین از اندیشه!

بهترین از اندیشه چیست؟

با بهترین از اندیشه ۲۰۱۶، ما در حال تلاش به هدف پاسخ به سوال “بهترین گوشی های هوشمند آندروید است؟”

ما را در چند حوزه کلیدی که در آن بهترین گوشی های هوشمند گل سرسبد نیاز به انجام به دنبال، و ده گوشی بهترین رتبه بندی در ضربات نهایی. از کیفیت و وضوح صفحه نمایش و صدا به عملکرد باتری دوربین و تجربه کاربر به طور کلی ما در حال انجام مقایسه گوشی های نهایی.

بیشتر از همیشه ۲۰۱۶ ما بسیاری از دستگاه های اندیشه بزرگ را انتخاب کنید داده است. در حالی که تلفن های ده در حداقل ما کاملا متفاوت از نظر ویژگی های یا ظاهر همه چیز مشترک است–هر کدام تحت فشار است مرزهای تجربه کاربر خوب در راه خود را.

ده دستگاه است که ما فکر می کنیم، قانع کننده و نماینده در سال ۲۰۱۶ شد اینجا هستند:

آنچه ما آزمایش

هر تلفن یک ویژگی است که باعث به ایستادگی کردن از بقیه است اما زمان برای پیدا کردن که این گوشی است که در آنها تمام قوانین است. در طول روز بعدی ما مقایسه گوشی های نهایی در تلاش برای تاج نهایی گوشی خواهید شد آوردن.

در بهترین از اندیشه ۲۰۱۶، ما در این جنبه بسیار مهم از تجربه کاربر دنبال کنید:

  • نمایش
  • صوتی
  • دوربین
  • عمر باتری
  • عملکرد
  • ارزش اضافه کردن ویژگی های

ما ام شکسته هر یک از این جنبه به معیارهای خاص و طی روزهای آینده ما خواهیم آشکار چگونه هر تلفن انجام می دهد. آزمایش بر روی همه این گوشی بیش از چهار هفته گذشته انجام شد و تعدادی از اعضای تیم ما درگیر بودند تلفن های…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *