خانه / اخبار خارجی / بررسی ASUS ZenFone حداکثر ۳ (ZC553KL)

بررسی ASUS ZenFone حداکثر ۳ (ZC553KL)

[ad_1]

ASUS خط ZenFone شلوغ است اما شرکت سطل ارائه خود را در دسته بندی های گرد. مثل ZenFone حداکثر، با تمرکز بر ماراتن عمر باتری.

با این حال، از سال گذشته با راه اندازی ZenFone 3 نمونه کارها, شرکت تایوانی در طراحی و تعیین موقعیت حول و حوش بالا برده است و به جای تمرکز بر مشخصات سخت افزاری به تجربه حق بیمه را به کاربران آن هدف. که همچنین بدان معنی است که بسیاری از جدیدترین گوشی های خود را به دستگاه های معمولی دقیقا ارزش برای پول است اما افتراق خود را در طراحی, دوربین, عمر باتری و غیره

ASUS راه اندازی اول حداکثر ZenFone در سال ۲۰۱۵ و در حالی که آن را در خود USP عمر باتری طولانی تحویل داده، آن را به هیچ چیز دیگری آورده به جدول. نسخهٔ پیگیری بیشتر حافظه و پردازنده سریع تر بود، اما هر دو دستگاه دلپذیری گوشی پلاستیکی است که بسیاری تحت تاثیر قرار نمی.

با این حال، حداکثر ۳ ZenFone (ZC553KL) این هدف که که گوشی های هوشمند گرد همراه با تجربه با حق بیمه طراحی در حالی که تمرکز مداوم بر روی عمر باتری را تغییر دهید. اسوس بار سوم خوش با حداکثر است؟ بیایید پیدا کردن. 

طراحی

ASUS است نهایت آورده طراحی تمام فلزی به سری ZenFone بعد از زمانی که اکثر مردم می ایم دوست. بودجه حتی ورود گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۶ افتخار طراحی تمام فلزی. اواخر بهتر از هرگز, هر چند. هیچ چیز فوق العاده ای در مورد طراحی وجود دارد اما نه آن معمولی است.

زبان طراحی همگن سری ZenFone آشکارتر است حق بیمه یکی در آن، آوردن گل سرسبد طراحی به بودجه گوشی های هوشمند. شاسی آلومینیوم به آن می دهد احساس جامد و خوبی ساخته شده است. بسیار لغزنده است هنوز از تلفن تمام فلزی، شما مجبور به استفاده می شود به صافی و مراقبت از تلفن از دست لیز.

بر خلاف حداکثر ZenFone اصلی این یکی نه آجر و نه آن ناهنجاری های بزرگ (آن می تواند بود حتی کوچکتر ناهنجاری های هر چند، در بالا و پایین) و دارای نسبت صفحه نمایش به بدن ۷۳ درصد خوب ورزش. آن

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *