خانه / اخبار خارجی / ال جی جدید بلندگوهای بی سیم است که شما می پوشند اطراف گردن خود

ال جی جدید بلندگوهای بی سیم است که شما می پوشند اطراف گردن خود

[ad_1]

این پست در اصل در خواهر ما سایت بچه ها صدا ظاهر را نشان می دهد.

ال جی به ایده طراحی جدید برای بلندگوهای بی سیم به ۲۰۱۷ لوازم الکترونیکی نمایش در لاس وگاس هفته آینده می گذرد. این نشان می دهد خاموش استودیو تن ال جی, مجموعه ای از سخنرانان است که فرد در واقع دور گردن خود می پوشد.

همچنین نگاه کنید به: شامل بهترین هدفون بی سیم و بلوتوث برای اجرای

شکل سخنرانان دو واحد کامل در بالا و دو واحد ارتعاشی در پایین. ال جی ادعا می کند که این طراحی منحصر به فرد کاربران خواهد داد “شخصی فراگیر صدا تجربه”، زمانی که آنها به تماشای فیلم در خانه بازی های ویدئویی و یا تنها نشسته به گوش دادن به موسیقی. استودیو تن جدید نیز ویژگی های فی DAC (دیجیتال به آنالوگ تبدیل) به کمک به کیفیت صوتی اصلی آهنگ صدا از نو خلق کردن. دو تن ال استودیو بلندگو را نیز برای به اشتراک گذاشتن صدا از موسیقی، فیلم و غیره با استفاده از آن قابلیت بازی دو می توان ترکیب کرد.

ال جی نیز earbuds بی سیم رایگان تن اعلام کرده است. در حالی که آنها هنوز هم رفتن داخل گوش برای گوش دادن به موسیقی، محصول همچنین همراه با neckband است که زمانی که آنها هنوز در استفاده از جوانه های آن ذخیره کنید. آنها همچنین می تواند به اتهام earbuds استفاده شود و آنها نیز می تواند برای تماس ورودی یا اعلان های پیام متنی ارتعاش.

ال جی قیمت و یا تاریخ انتشار جدید تن محصولات صوتی خود را اعلام کرد اما امیدوارم ما بیشتر از هفته های آینده در CES یدلایمخیرات ۲۰۱۷ یاد بگیرند.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *